Yer Gök Aşk’ta bu hafta nefesler tutuldu. Havva’nın kaçırılması ile deliye dönen annesi ve teyzesi çözüm yolları arar oldu. Yusuf  Havva’sız yapamadığının farkına varıp tekrar peşine düştü. Kaçırıldığını öğrenince deliye döndü ve Cüneyt’e kini arttı. 79. Bölümden beklenenler ile 79. bölüm fragmanı için sitemize bakabilirsiniz.

YER GÖK AŞK 79. BÖLÜM HAKKINDA HER ŞEY

 

YER GÖK AŞK 79. BÖLÜM YAYIN TARİHİ: 7 Mayıs 2012 PAZARTESİ

YER GÖK AŞK 79. BÖLÜM TANITIMI

Havva ölümle burun burunadır, nasıl kurtulacağını bilemez. Bu arada Yusuf, Küçük Yılmaz’ın da Havva’yı aradığını öğrenince şoke olur. Sezer’i hastanede gören Münevver, yaşadığı gizli aşkın yükünü taşıyamaz ve bir karara varır. Ama ummadığı bir haber bütün hayatını alt üst edecektir. Yusuf hayatının aşkını bu kez kaybetmemeye yeminlidir. Tek isteği sağ salim Havva’yı bulmak ve ona olan aşkını haykırmaktır. Havva, Cüneyt’ten kaçmak için müthiş bir mücadele verirken, Yusuf ve Küçük Yılmaz onu bulmaya çalışır. Ne yazık ki polisin bulduğu ipuçları da sonuç vermez. Aşk acısıyla yanan Mehmet Bade’den yine intikamını alır; Bade’ye Havva’nın kaçırıldığını, Yusuf’un da onu bulmak için deliye döndüğünü söyleyince Bade yıkılır. Remzi kötü bir kaza yapar ama Sultan ondan Havva’nın nerede olabileceğini öğrenir. Bu artık son şanslarıdır. Havva ne yapsa Cüneyt’ten kurtulamaz; artık ölümü kabullendiği anda Küçük Yılmaz olay yerine gelir. Yusuf ise her şey için çok geç kaldığını öğrenmek üzeredir.

 

YER GÖK AŞK 79. BÖLÜM FRAGMANI HD İZLE

 

Editörden Yorumlar:

  • Yusuf ile Havva arasında yeniden kıpırdanmalar oluyor ve bu ikiliyi bir arada görme ihtimalimiz çok yüksek.
  • Cüneyt yakalanırsa (ki yakalanacak) açtığı davada haksız olduğu sonucuna varılacak ve davayı Havva kazanacak.
  • Bade, Münevver’i tehdit edecek ve artık babası ile görüşmemesini; görüşürse bildiklerini Yusuf ile paylaşacağını söyleyecek.
  • Mehmet Hancıoğlu Bade’yi bir kenara çekip neden yalan söylediğini ve tüm gerçekleri bildiğini söyleyecek, Bade’nin ne yapacağı merak konusu.
  • Yusuf ile Yılmaz arasında Havva yüzünden bir kavga çıkabilir. Bu sefer kazanacak kişi Yılmaz gibi gözüküyor.
  • Bu dizinin iyice cıvkı çıktı kardeşim…..
YER GÖK AŞK 79. BÖLÜM RESİMLERİ

yusuf--yer-gök-aşşk

Net görüntüler geldiğinde paylaşacağım. Takipte kalın…

Aktüel Navigasyon
Sayfa Bilgisi

tarafından Televizyon Kategorisi kategorisi için hazırlanan incelemede 0 Yorum bulunmaktadır. 1 Mayıs 2012 | 11:16 anında oluşturulan içerikte , , , , , , , , etiketleri yer almaktadır.

Yorum-İstek-Katalog Gönderin:

DOĞRULAMA SİSTEMİ *