Yer Gök Aşk Dün sevenleriyle buluştu. 71. bölümünde heyecanın giderek tırmanması izleyenleri sevindirdi. Ortalığın karıştığı dizide silahlar konuşmaya başladı ve entrikalar birer birer kaybolmaya…Ancak dizide hiç beklenmedik kişilerin beklenmedik davranışları da göze çarptı. Bu durum izleyicileri diziye bir kez daha bağladı. 19 Mart 2012 de yayınlanacak olan 72. bölümden beklenenler ve yeni resimler sizlere bu başlık altında verilecektir.

YER GÖK AŞK 72. BÖLÜM YAYIN TARİHİ: 19 Mart 2012 PAZARTESİ

 

YER GÖK AŞK 72. BÖLÜM ÖZETİ VE TANITIMI

Havva Yusuf’a olan aşkını kalbine gömmüştür; artık intikam zamanıdır. Yusuf‘un tek isteğiyse huzur bulmaktır; belki de beklenen bebek onun için tek umuttur. Sultan Havva’nın oyunlarına ortak olmamaya kararlıdır ve hemen plan yapar. Bu arada Küçük Yılmaz’ın gönlü Havva’ya kaymaya başlamıştır bile. Ancak umulmadık bir olay, Sultan’ın planlarını alt üst edecektir. Remzi Hamiyet’in başına gelenleri gazeteden öğrenir ve panik olur. Başını beladan kurtarmasının tek yolu, kızının ve karısının tekrar gönlünü almaktır ama bu o kadar kolay olmayacaktır. Havva asla ifadesini Hamiyet’in lehine değiştirmeyecektir. Hamiyet bu sorunu çözmek için avukatı Kerem’le harekete geçer. Celal Münevver’e doğum günü için güzel bir sürpriz yapar; Münevver sevinçten havalara uçar. Ne yazık ki, Sultan’a yakalandığının farkında bile değildir; bu ona pahalıya mal olacaktır. Hamiyet sıradan hayatını umursamazca devam ettirmeye çalışır. Ama evdeki hesap çarşıya uymaz. Üyesi olduğu dernekten kibarca kovulan Hamiyet’e bu darbe ağır gelecektir. Yılmaz’la Şeref’in geçmişini öğrenen Hamiyet deliye döner. Şeref, Hamiyet’le zor anlar yaşar. Hamiyet’se hiddetinin kendisine ve ailesine verdiği zararın farkında bile değildir.

 

 

YER GÖK AŞK 72. BÖLÜM FRAGMANI HD İZLE

 

YER GÖK AŞK 72
. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

 

Aktüel Navigasyon
Sayfa Bilgisi

tarafından Televizyon Kategorisi kategorisi için hazırlanan incelemede 0 Yorum bulunmaktadır. 13 Mart 2012 | 15:06 anında oluşturulan içerikte , , , , , , , etiketleri yer almaktadır.

Yorum-İstek-Katalog Gönderin:

DOĞRULAMA SİSTEMİ *