Dün Yer Gök Aşk, Fox ekranlarında yine izleyicileriyle buluştu. 68. bölümünde heyecanın giderek tırmanması izleyenleri sevindirdi. Ortalığın karıştığı dizide silahlar konuşmaya başladı ve entrikalar birer birer kaybolmaya…Ancak dizide hiç beklenmedik kişilerin beklenmedik davranışları da göze çarptı. Bu durum izleyicileri diziye bir kez daha bağladı. 20 Şubat tarihinde yayınlanan 68. bölümde olanlar,27 Şubat 2012 de yayınlanacak olan 69. bölümden beklenenler ve yeni resimler sizlere bu başlık altında verilecektir. Bölüm tanıtımını da yazımızda bulabilirsiniz!

YER GÖK AŞK 69. BÖLÜM YAYIN TARİHİ: 27 Şubat 2012 PAZARTESİ

EDİTÖRDEN

  • Bade, Mehmet’i çocuk yapmak için kullanacak.
  • Havva ile Yusuf’un arası açılacak.
  • Havva Hamiyet’ten taraf olacak ve onu hapise attırmayacak.
  • Cüneyt söylenenleri onaylayacak(Havva’yı sevdiğinden)
  • Yusuf karaktersizlikte sınır tanımayacak.
  • Adam olun efendi olun lan bu ne artık böyle …

Bu kadar tahmin yeter (: Sizler de yorum olarak gönderin biraz!

YER GÖK AŞK 69. BÖLÜM ÖZETİ VE TANITIMI

Havva Cüneyt’in üzerine suçu atmayı kabul eder, karakolda ifadesini imzalar. Ama başına örülen çoraptan habersizdir. Mehmet, Bade’nin kendine gösterdiği yakınlıktan mutludur. Şimşekleri üzerine çekmek istemeyen Mehmet, herkese büyük bir sürpriz yapar. Vicdan yüküne dayanamayan Yılmaz, Küçük Yılmaz’ı gizlice mirasına almaya karar verir. Ancak, Sultan tesadüfen buna kulak misafiri olur. Havva artık Yusuf’a kavuşacağı için çok mutludur. Hamiyet’in bir an evvel Bade’yi konaktan göndereceğinden emindir. Yılmaz, Hamiyet’in Havva’yı nasıl bir oyuna getirdiğini anlar. Hamiyet, Yılmaz’a onu affetmesi için yalvarır. Yılmaz, vereceği kararla ya Havva’yı, ya Hamiyet’i yakacaktır. Bade’nin de ısrarıyla Celal ve Sezer konağa davet edilirler. Sezer’in varlığı ve hatırlayacakları, Celal ve Münevver’e zor anlar yaşatacaktır. Yusuf Havva’nın ifade verdiğini Bade’den öğrenir, şoke olur. Havva Yusuf’a bir kez daha oyun oynamıştır. Yusuf’un buna artık son verme zamanı gelmiştir.

YER GÖK AŞK 68. BÖLÜM FRAGMANI HD İZLE

Fragmanın çözünürlüğü çok iyidir.

 

Aktüel Navigasyon
Sayfa Bilgisi

tarafından Televizyon Kategorisi kategorisi için hazırlanan incelemede 0 Yorum bulunmaktadır. 25 Şubat 2012 | 16:57 anında oluşturulan içerikte , , , , , , , , , etiketleri yer almaktadır.

Yorum-İstek-Katalog Gönderin:

DOĞRULAMA SİSTEMİ *