Dün Fox ekranlarında herkes Yer Gök Aşk’a kilitlendi. Heyecanlı bir bölüm olmasına rağmen izleyiciler reklamlardan yine çok şikayetçiydi.  64. bölümü hatırlayacak olursak dizi Bade’nin Havva’ya silah çekmesi ile bitmişti. Birçok yan olayın da olduğu dizide heyecan dorukta idi. Senaryonun akıcılığında olumlu etkilerin olması diziyi izlenebilir ve keyif verir hale getirmiş. Bu yazımızda sizlere 30 Ocak 2012’de yayınlanacak olan YER GÖK AŞK 65. Bölüm fragmanı ve 65. Bölüm tanıtımını vereceğim. + OLARAK DA YEPYENİ RESİMLER!!!

YER GÖK AŞK 65. BÖLÜM YAYIN TARİHİ: 30 OCAK 2012 PAZARTESİ

YER GÖK AŞK 65. BÖLÜM ÖZETİ VE TANITIMI

Bade, Havva’ya hamile olduğunu söyler. Havva, Bade’yi nereden vuracağını çok iyi bilmektedir; Yusuf’la beraber olduklarını söyler. Bunu duyan Bade dayanamaz ve silahını Havva’ya doğrultur. Yılmaz, Celal’den Havva’nın hayatta olduğunu, bunu Hamiyet’in de bildiğini öğrenince olanlara inanamaz. Hamiyet’in artık kaçacak hiçbir yeri kalmamıştır. Bade Havva’yı vurur. Celal, Bade’nin hapse girmesini engellemek için hemen harekete geçer. Ne var ki Bade’yi daha kötü bir sürpriz beklemektedir. Mehmet, Cüneyt’in hapisten çıkmasıyla panik olur, çaresizdir. Yılmaz’a onu affetmesi için yalvarır, yardım ister; ama ummadığı bir kişi yardımına koşacaktır. Yusuf Bade’nin Havva’yı vurduğunu Celal’den öğrenir ve şoke olur. Havva’nın gözlerini açmasıyla Yusuf da yeniden hayat bulur. Ne var ki Havva Yusuf’a yine yalan söylemektedir. İstanbul’dan gelen Şeref, Havva’nın başına gelenler karşısında kalakalır. Bütün bu olanların hesabını sormaya yemin eder; Şeref’i durdurmak kolay olmayacaktır. Bade’ye giden Yusuf Havva’nın yalanını öğrenir, ne yapacağını bilemez haldedir. Bade içinse her şey artık manasını yitirmiş, yaşamak için hiçbir nedeni kalmamıştır.

YER GÖK AŞK 65. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

YENİ FRAGMANI!

YENİ BÖLÜMDEN YEPYENİ RESİMLER

Aktüel Navigasyon
Sayfa Bilgisi

tarafından Televizyon Kategorisi kategorisi için hazırlanan incelemede 0 Yorum bulunmaktadır. 24 Ocak 2012 | 17:59 anında oluşturulan içerikte , , , , , , , , etiketleri yer almaktadır.

Yorum-İstek-Katalog Gönderin:

DOĞRULAMA SİSTEMİ *