Yaklaşık üç ay önce çalışmalarına başlayıp bitirdiğimiz ve yeni tasarımımız olan ROB Style WordPress teması için hazırladığımız maskotumuz bugün itibari ile siz değerli ziyaretçilermize açıldı.

Fazla zamanımız olmadığı için tasarımımızı günlere yayarak geliştiriyoruz. Gerek kodlamalar olsun gerek resim dosyalarının hazırlanması olsun bizi epey uğraştırıyor. Kimine göre wordpress teması yapmak kolay iş olsa da biz ince eleyip sık dokuyanlardanız ve kodlamamız kendi site yapımıza uygun olsun isteriz.

3 Kasım 2013 tarihinden itibaren yeni maskotumuz olan” M ROB ” sizlerle… Vektörel bir çalışma olan M ROB artık logomuzda ve sitemizin herhangi bir yerinde karşınıza çıkabilir. Maskotu hazırlarken dikkat ettiğimiz sevimlilik ve keyif verici görüntü sanırım başarılı oldu. Çok fazla uğraşamadığımız için çizimlerde “xooplate.com” sitesinden büyük yardım aldık. Renklendirmeler ve çeşitli değişiklikler uyguladık ve karşımıza yeni maskotumuz çıktı. (:

Eski maskotum olan ve internette ücretsiz dağıtılan kalem maskotuna bugün itibari ile veda ettik.

Yeni maskotumuz “M ROB” bir kurşun kalem… Fakat ona kalem demeyin alınır. (: Çünkü onunda gözleri ve burnu var. Sevimli bir yüzü var…

Makale Yazarı sitesi yeni maskotu M ROB hepimize hayırlı olsun. Konu devamında M ROB’un çeşitli büyüklükte görüntülerini görebilirsiniz ve ROB STYLE teması ile birlikte maskotumuzu da indirmeye sunacağız… Bizi takip etmeye devam edin …

MakaleYazari.com

yeni maskot

 rob maskot

Aktüel Navigasyon
Sayfa Bilgisi

tarafından Kişisel Tespitler kategorisi için hazırlanan incelemede 0 Yorum bulunmaktadır. 3 Kasım 2012 | 16:15 anında oluşturulan içerikte , , , , , , etiketleri yer almaktadır.

Yorum-İstek-Katalog Gönderin:

DOĞRULAMA SİSTEMİ *