Merhaba; Kanal D’de başlayan ve 2. bölümü yayınlanan Gülse BİRSEL’in kaleme aldığı Yalan Dünya dizisinin 2. bölümünü değerlendirmek amacıyla bu yazımızı kaleme almaya karar verdim. Oyuncu kadrosu ile göz dolduran dizi ne yazık ki senaryoda o kadar başarılı değil. Biraz fazla yüklendin diyenleri duyuyor gibiyim. Evet yüklendim ama yüklenmez isek bu dizinin devamı söz konusu olamaz. 

İlk bölümünde bakmaya başladım bu diziye, çünkü cuma akşamı tvde ne yazık ki bakacak hiçbir şey yok (:. Başlarda biraz güldüren dizi ortalarda iyice bozmuştu. Sonu da aynı şekilde “SAÇMA” bitmişti. Bu komedi dizisi mi aşk dizisi mi orasını anlamak ne yazık ki biraz zor. Neyse 2. bölümü değerlendirecektik (: ;

2. bölümde “RECEP İVEDİK” seyrediyor gibiydim. Sanki Recep İvedik serisini birleştirip tek bölüme yaymışlar gibi… Duyduğum “Biiiiip”lerden çok rahatsızlık duydum. Ailemle baktığım bu diziyi ne yazık ki değiştirmek zorunda kaldım. Sanıyorlar ki “Bip”leyince küfür anlaşılmıyor! Tüm dudak hareketlerinden söylediği her küfrü anladım. Açıkçası utandım. Bu konuda hassas olmaları lazım. GENEL İZLEYİCİ logosu ile yayınlanan bir dizide bu kadar argo, küfür olmaması lazım!

yalan-dünya-dizisi-irem-sak

Diğer bi husus ise ne yazık ki Beyazıt Öztürk gibi bir kişinin bu kadar pasif kalması. Anket yapıyorlar dizinin “Orçun” karakteri 1. çıkıyor. Ne kadar tuhaf bir durum. Oysa o kadar çok eğlenceli karakter olmasına karşın. Ama oynadığı rol ile Orçun karakterini canlandıran kişi çok başarılı o ayrı mevzu.

Son olarak; sitemde ziyaretçilerin “Yalan Dünya” Dizinin konularına insanların nasıl geldiğine baktım. Çoğu “İrem Sak” araması ile gelmiş konuya. Oysa ben İrem Sak ile ilgili bir yazı bile yazmadım (: Bu da dikkatimi çeken bir konuydu.

Yorumlarınızı Konu altına yazabilirsiniz.

 

Aktüel Navigasyon
Sayfa Bilgisi

tarafından Televizyon Kategorisi kategorisi için hazırlanan incelemede 1 Yorum bulunmaktadır. 21 Ocak 2012 | 15:34 anında oluşturulan içerikte , , , , , etiketleri yer almaktadır.

Yalan Dünya Dizisi 2. Bölüm Yorumları” için 1 Yorum

Yorum-İstek-Katalog Gönderin:

DOĞRULAMA SİSTEMİ *