Kanal D’de 3. bölümü yayınlanan YALAN DÜNYA adlı dizi izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor. Bu yazımızda size Yalan Dünya 3. Bölüm hakkında kısa kısa bilgiler vereceğiz ve 4. Bölümü hakkında ipuçları sunacağız. 

Yalan Dünya’nın en sempatik karakteri listesinde başları çeken ORÇUN karakteri 3. bölümde de izleyicileri çok güldürdü. Özellikle 1 tüm ekmeğe sürdüğü çikolata ile anneseinin “Küçük” olarak tabir ettiği Orçun yine o sahnede izleyenleri güldürdü. Sapık ve açıksözlü olması onu gülünç kılan 2 önemli etken.

Bunun dışında dizide başarıyla oynayan Açılay ve Çağatay da izleyenleri çok güldürdü. özellikle Açılay karakterinin gülmesi ile evlerde büyük kahkaha koptu. Çağatay (ÇAGATAY :D ) ise seksi konuşması ile Deniz’i etkileyebileceğini düşünmekte ve şekilden şekile girmekte :).

orcun-yine-kırdı-gecirdi

Bu arada zamparalığı ile ün kazanan Selahattin Çakaler yine büyük potlar kırdı ve büyük paralar kaybetti :).

Rıza ile Deniz’in durumu gittikçe kötüleşirken bundan rant sağlayan Nurhayat yine izleyenleri sinir etmeyi başardı :)

 

3. bölümde bol erotik kelimeler ve sapık içerikler olmasına karşın RTUK’ün neden engelleme koymadı ise bir ayrı mevzu. Komedi dizilerinde Aslan KIRAL ve Yalan Dünya başı çekmekte hatta Yalan Dünya zirvede.

4.bölümde ne olacağı konusunda pek bilgim yok size tavsiyem sizin de fikriniz olmasın. Çünkü komedi dizisi konusunu okuyunca cazibesini yitiriyor.

Sizler de en sevdiğiniz karakterleri yorum ile sitemize yazınız. Bizlerde size o karakterin videolarını ve resimlerini özel bir başlıkta sunalım.

 

Aktüel Navigasyon
Sayfa Bilgisi

tarafından Televizyon Kategorisi kategorisi için hazırlanan incelemede 0 Yorum bulunmaktadır. 28 Ocak 2012 | 18:40 anında oluşturulan içerikte , , , , , etiketleri yer almaktadır.

Yorum-İstek-Katalog Gönderin:

DOĞRULAMA SİSTEMİ *