Gün geçmiyor ki Perenc daha güzel tasarımlarda bulunmasın. Yakından takip ettiğim bu site fazlasıyla kişisel (: benim ise kişisel wordpress temalarına zaafım var. Gördüğüm an yazmak veya koda dökmek istiyorum. Galiba sorunluyum. Neyse bu yazımda size Perenc’in hazırladığı bu PSD dosyasını vereceğim. 

Yakında koda dökmeyi planladığım bir wordpress teması. Ücretli veya ücretsiz olması işini tasarımcısına sormadan koda dökmeyeceğim. Bu nedenle oldukça önemli bu tasarımcının görüşü.

Neyse lafı uzatmadan psd’yi vereyim size…

Perenc.com’dan alıntı olduğundan yazıyı tamamen buraya paylaşıyorum. Kızma Perenc bana sakın (:

Selamlar!
Böyle konuları yazmaya pek alışık olmadığımdan, hele ki son zamanlarda hep kişisel yazılarımı yazdığımdan, şimdi kendimi bir tuhaf hissettim.Bugün bir wordpress teması çizdim..Lakin elbette kodlayamadım..Psd olarak paylaşacağım..

Bu sefer kendi stilimden sıkılıp, farklı bir tema yarattım.İsmi de Siyah-Beyaz zaten, bir tek renkli player işi bozdu :D Ama ben yine severek ve elbette beğenerek çizdim.Şunu baştan söylemeliyim ki, eleştirilere ne yazık ki, açık değilim..Kaç yıllık photoshop ve bilgisayar kullanıcısıyım.Artık kendi stilimin oluştuğunu düşünüyorum.Bir başkası için çalışmadığım sürece, ne bir başkasına çalışmalarımı beğendirmek zorundayım, ne de eleştirilerine kulak asmak…
Kusuruma bakmayınız.
Umarım beğenirsiniz, beğenmezseniz de, zevkler ve renkler tartışılmaz deyip olayı tatlıya bağlarız..

Ekran Görüntüsü;

siyahbeyazwordpresstasarc4b1

İndirmek için tıklayınız..

Kaynak: http://www.perenc.com/syh-byz-perenc-wordpress-tema-psd

Aktüel Navigasyon
Sayfa Bilgisi

tarafından Blog ve Wordpress kategorisi için hazırlanan incelemede 1 Yorum bulunmaktadır. 4 Nisan 2012 | 20:16 anında oluşturulan içerikte , , , , etiketleri yer almaktadır.

Psd WordPress Teması (Perenc Syh-Byz)” için 1 Yorum

Yorum-İstek-Katalog Gönderin:

DOĞRULAMA SİSTEMİ *