Star TV’nin Doğuş grubuna geçmesiyle birlikte “Eyvah Düşüyorum” yarışması başlamıştı. Yarışma bir bilgi yarışması. Her şey çok güzel iken yarışmaya katılan bir Hava Trafik Kontrol görevlisi sorulan sorunun cevabını bilemedi ancak sorulan soru mesleği ile ilgiliydi (: . Tabi bunu fırsat bilen Eser Yenerler yaptığı espirilerle izleyicileri kahkahalara boğdu. İşte o video…

Star TV’de yayınlanan”Eyvah Düşüyorum” isimli yarışmaya katılan havaalanı görevlisi “pist” sorusunu bilemedi.
Atatürk Havaalanı’nda “Hava Trafik Kontrol” görevlisi olarak çalışan Mehmet isimli yarışmacı, daha ilk soruda havlu attı.
İlk soruda yarışmanın sunucusu Eser Yenerler’in sorduğu soru aslında çok basitti. Ancak kule görevlisi Mehmet bu soruya “pist” cevabını veremeyince elendi.
Yarışmanın kuralları gereği, elenen yarışmacı olduğu yerde boşluğa düşüyor. Kule görevlisi yarışmacı boşluğa düşünce Eser’in söylediği sözler de stüdyoyu kahkahalara boğdu: “Sen beni indiremedin ama ben seni indirdim bak!”

düsuyorum-eser-yenerler

 

İŞTE O GÖRÜNTÜLER…

 

Gerçekten komik ve ilginç :D

Aktüel Navigasyon
Sayfa Bilgisi

tarafından İlginç Haberler kategorisi için hazırlanan incelemede 1 Yorum bulunmaktadır. 19 Ocak 2012 | 17:59 anında oluşturulan içerikte , , , , , , , etiketleri yer almaktadır.

Pist Sorusunu Bilemeyen Hava Trafik Kontrol Görevlisi” için 1 Yorum

Yorum-İstek-Katalog Gönderin:

DOĞRULAMA SİSTEMİ *