(: Cuma akşamlarının komedi dizisi Yalan Dünya her bölümü ile olay yaratıyor. Yalan Dünya’nın en komik karakteri Orçun’dan bir sahne paylaşacağım kiiii gülmekten karnınıza sancılar girecek. Tekrar tekrar izlense de o sempatikliğini kaybetmeyen Orçun bakın bu sefer neler yaptı!

Dizinin bu bölümünde Orçun, yengesi Nurhayat ile çarşıya alışverişe gitti. Nurhayat Orçun’u konuşmaları ile can çekiştirirken bakın neler oldu!

 

 

:D Orçun ve Nurhayat’tan replikler;

Nurhayat: “insanın ayağı ağzından daha temiz, düşün!”

Orçun: “Eee ben napım o zaman kızın ayağını mı yalayım!”

Nurhayat: “Aaay! Ne biçim konuşmalar bunlar, ne iğrenç şeylere özeniyor bu çocuuk! Öpüşmeler möpüşmeler yalaşmalar! Yahu insan hiç yengesiyle bu muhabbetleri yapar mı!”

Orçun:” İyde sen getiriyorsun konuyu buraya!  Artık ben bu konuyu birdaha açarsam şerefsizim, şerefsizim yani! KADINDAN SOĞUDUM YA! SOĞUDUM YANİ! Bitti! Hiiç bakmayın anam kapattık dükkanı tasviye ettik, ikiniz de benim bacılarımsınız bundan böyle!”

orçun-nurhayat

: D Anlatılmaz izlenir. (:

Aktüel Navigasyon
Sayfa Bilgisi

tarafından Yalan Dünya kategorisi için hazırlanan incelemede 0 Yorum bulunmaktadır. 24 Nisan 2012 | 15:35 anında oluşturulan içerikte , , , , , , , etiketleri yer almaktadır.

Yorum-İstek-Katalog Gönderin:

DOĞRULAMA SİSTEMİ *