Kurtlar vadisinde Necati Şaşmaz’ın  görevi bitti mi? Necati Şaşmaz 2012 yılının ilk bölümünde neden vuruldu? Yoksa artık Polat dizide yok mu? Bütün bu sorular 143. Bölümde gizliydi. Bölüm neden yayınlanmadı sorusunun cevabı yazımızın devamında…

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar vadisi pusu bu hafta 143.bölüm ekrana gelecekti ancak dizinin hayranlarına kötü haber geldi.Tanıtımınında yayınlandığı 143.bölüm ertelendi.Kurtlar vadisi pusu dizisinin 143.bölümü 12 ocak perşembe günü yayınlanacak.

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi olarak tarihe geçen Kurtlar Vadisi Pusu’nun merakla 143. bölümünü TNT yönetimi sürpriz bir şekilde yayınlanmama kararı aldı. TNT ekranlarında bu akşam Vadi’nin yayınlanacağı saatte, başrolde Nicole  Kidman’ın oynadığı ‘Saatler’ isimli yabancı filmi yayına koydu.

Leyla, kendisine doğrultulan silahtan sağ kurtulmayı başarabilecek mi?

Polat’a yapılan pazarlık teklifinden hiç hoşlanmayan Memati, Zaza’ya ne yapacak?

Kara, Zaza’nın canını kurtarabilecek mi? Suriyeli’ye ulaşmak isteyen Polat, bunun için kimleri kullanacak?

Suriyeli’nin mekanına baskın yaptıklarında çıkan çatışmada neler yaşanacak?

Çatışmada vurulan Abdülhey’e ne olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni yayınlanacak bölümü ile gerçekten ortalığı karıştıracak. Kara ile birlikte olup Leyla’ya yapılan suikastın emrini kimin verdiğini öğrenir.

Tabi bu sahnelerde Kara’nın konuşturma yöntemi de izlenmeye değerdi. Hayatında kızından sonra en çok değer verdiği kişinin suikasta uğarmasını kıl payı ile atlatmasınn ardından bunun intikamını çok pis alacak olan Polat Alemdar bu kez girdiği çatışma sonucu vurulur. Ölüm ile kalım savaşı verecek olan Polat bu defa hayata çelme atmayı başarabilecek mi?

Fragman

Yorum-İstek-Katalog Gönderin:

DOĞRULAMA SİSTEMİ *