Bu yazın moda renklerinde rengarenk veya cıvıl cıvıl diye tarif ettiğimiz renkleri konumuzda açıkladık.Bu renkler modellerle uyum içinde ve yaz için çok uyumlu.İnsanın ruh halini değiştiren renkler bu yaz çok kullanılacak.

Bu Yazın Renkleri

Bu yazın rengarenk diye tabir ettiğimiz modelleri sadece bayanlar için geçerli değil.Erkeklerde bu modadan faydalanıyor.

YEŞİL TONLARI

2013-kış-ve-ilkbahar-modasında-yeşil-10

Bu yazın moda renklerinden biri de yeşil ve tonları.Bu renkte her tene uyum sağlayan bir renk.Yeşil ve tonlarını bu yıl vitrinlerde çok göreceksiniz.

SARI VE MAVİ UYUMU

images (1)

Sarı ve mavi uyumu da çok kullanılan renkler arasında.Pantolon ve bluz şeklinde de uyarlanabilen bu uyum sade sarı bir kıyafet ve mavi çanta ve ayakkabı uyumu ile de kullanılıyor.

2013-winter-fashion-optical-illusion-prints

Siyah ve beyaz uyumu her sene devam ettiği gibi bu sene de devam ediyor.Bu uyum her tene uyum sağlayan asil bir renk olduğu için çok tercih ediliyor.

KOBALT MAVİ

kobalt

Kobalt mavi de bu yılın gözde renklerinden.Bu renk genelde kot kumaşlarda da çok kullanılıyor.Her şey ile uyum sağlaması bu rengi kullanışlı yapıyor.

images

PARLAK RENKLER
Tekrar görüşmek üzere…

Aktüel Navigasyon
Sayfa Bilgisi

tarafından Moda & Kadın kategorisi için hazırlanan incelemede 0 Yorum bulunmaktadır. 8 Temmuz 2013 | 10:51 anında oluşturulan içerikte , , , etiketleri yer almaktadır.

Yorum-İstek-Katalog Gönderin:

DOĞRULAMA SİSTEMİ *