Bildiğiniz gibi Google Adsense internet reklamcılığı alanında bir dev. Hatta dünyada bunun üzerine şirket bile yok. Hal böyle olunca site sahipleri de Google Adsense ile para kazanmak istiyor. Ancak Adsense’den hesap almak için önce aşvurunun onaylanması gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde 2 onaylı sisteme geçen Adsense’den hesap alma işi zor iken imkansız hale gelmeye başladı. Sizlere bu yazımda güncel, çalışan bir Adsense hesap alma yöntemi anlatacağım.

Öncelikle paravan olarak kullanacağımız bir sistem var. ” www.docstoc.com ” bu site Adsense ile anlaşmalı çalışıyor. Bu siteden kazandığınız gelirin %50’sine docstos ortak oluyor. Bizim amacımız Adsense hesabı almak olduğundan bu siteyi paravan olarak kullanacağız. Hesap bizim olacak sonrasında bu site ile işimiz olmayacak.

  1. http://www.docstoc.com sitesine gidin.
  2. Sağ üst köşedeki Register yazısına tıklatın.
  3. Karşınıza çıkan formdaki tüm bilgileri doldurun. (Eposta adresiniz kullanmakta olduğunuz bir adres olsun.)
  4. I’d like to set up an AdSense account yazısına tıklatın.
  5. Yine tüm bilgilerin hepsini doldurun ve gönderin.
  6. Kayıt esnasında yazdığınız email adresinize google tarafından bir mail gönderilecek. mailde ” https://www.google.com/adsense/c?u=66415319&s=478&k=0x34842390 ” şeklinde bir onaylama link olacak ona tıklatın. Kayıt esnasında “yes allow docstoc.com to access my account” seçeneğini işaretlediğinizden emin olun.
  7. docstoc.com sitesine gidin ve login’e tıklayarak oturum açın.

 

Sağ üst köşedeki kullanıcı adınıza ardından My Profile’e tıklatın ve Update Profile’e tıklatarak profil bilgilerinizi olabildiğince doğru ve adsense hesabınızdaki bilgilerle aynı olacak şekilde doldurun ve submit’e tıklatın. Bilgisayarınızdan veya internetten bulacağınız telif hakkı olmayan pdf veya doc dosyalarından en az iki tane dosyayı Upload kısmından bu siteye yükleyin.

İşimiz şimdi beklemek. Bekleyip göreceğiz. Mail adresinizi kontrol etmeyi ihmal etmeyin (:

adsense-hesap-alma

Aktüel Navigasyon
Sayfa Bilgisi

tarafından Güncel Haberler kategorisi için hazırlanan incelemede 7 Yorum bulunmaktadır. 22 Şubat 2012 | 10:42 anında oluşturulan içerikte , , , , , , , , etiketleri yer almaktadır.

Adsense Hesabı Almanın Güncel Yolu” için 7 Yorum

Yorum-İstek-Katalog Gönderin:

DOĞRULAMA SİSTEMİ *