YER GÖK AŞK 68. BÖLÜM FRAGMANI ve TANITIMI

Dün Yer Gök Aşk, Fox ekranlarında yine izleyicileriyle buluştu. 67. bölümünde heyecanın giderek tırmanması izleyenleri sevindirdi. Ortalığın karıştığı dizide silahlar konuşmaya başladı ve entrikalar birer birer kaybolmaya…Ancak dizide hiç beklenmedik kişilerin beklenmedik davranışları da göze çarptı. Bu durum izleyicileri diziye bir kez daha bağladı. 13 Şubat tarihinde yayınlanan 67. bölümde olanlar,20 Şubat 2012 de yayınlanacak olan 68. bölümden beklenenler ve yeni resimler sizlere bu başlık altında verilecektir. Bölüm tanıtımını da yazımızda bulabilirsiniz!

YER GÖK AŞK 68. BÖLÜM YAYIN TARİHİ: 20 Şubat 2012 PAZARTESİ

 

EDİTÖRDEN;

  • Bade hamile kalmak için Mehmet’i bir araç olarak kullanabilir.
  • Yusuf  Havva’ya çok kızmış ve araları açılmış olabilir.
  • Cüneyt Havva üzülmesin diye her şeyi kabul ediyor olabilir.
  • Celal Bey Yusuf’un kardeşi ile ilişki yaşadığından dolayı pişmanlık duyuyor olabilir ve Yusuf’tan intikam alıyor olabilir.
  • Münevver niyeti bozdu (: Sonucunda çok kötü şeyler olacağa benziyor.
Bu kadar tahmin yeter (: Sizler de yorum olarak gönderin biraz!

YER GÖK AŞK 68. BÖLÜM ÖZETİ VE TANITIMI

Cüneyt’le Yusuf karşılaşınca ikisi de deliye döner. Havva araya girmese birbirlerini öldürmeleri an meselesidir. Ne var ki, Havva Cüneyt’in ziyaretini Yusuf’a açıklamakta zorlanacaktır. Münevver yaşadığı şokla Celal’in kollarına sığınır. Artık aralarında kuvvetli bir bağ oluşmuştur. Celal ve Münevver tehlikeli sulara atılmak üzeredirler. Cüneyt’in ziyareti, Havva’yla Yusuf’un arasındaki gerginliği daha da körükler. Artık sadece kavga etmekte, birbirlerini dinlememektedirler; ipler kopma noktasına gelmiştir. Bade bebeğiyle birlikte, Yusuf’u kazanma ihtimalini de kaybettiğinin farkındadır. Ama pes etmeye niyeti yoktur. Kurduğu plan kimsenin aklına gelmeyecek boyuttadır. Yılmaz’dan bir cevap alamayan Hamiyet panik haldedir. Havva artık ciddi bir tehdit haline gelmiştir. Kaybedecek vakti olmayan Hamiyet, kimseyi beklemeden harekete geçmeye karar verir. Havva’yı Yusuf konusunda sakinleştirmeye çalışan Sultan’ın hayatında yeni kapılar açılmaktadır. Reşit’le buzlar giderek erimektedir. Hamiyet Havva’ya gelir; onu savcılığa gitmeye ikna etmek için çok iyi bir yalan bulmuştur. Artık her şey Havva’nın atacağı imzaya bağlıdır.

YER GÖK AŞK 68. BÖLÜM FRAGMANI HD İZLE

Fragmanın çözünürlüğü çok iyidir.

 

YUSUF VE KARDEŞİ YENİ EKLENDİ …

 

VEEEEEE YEPYENİ RESİMLER!!!


15 Şubat 2012
1
MakaleYazarı

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz