Yer Gök Aşk 62. Bölüm Fragmanı ve Tanıtımı

Yer Gök Aşk dizisi bilindiği gibi geçen hafta(02.01.2012) yayınlanmadı. Alınan haberlere göre “Lale Devri” dizisinin oyuncusu “TOPRAK” ile “YER GÖK AŞK” dizisi arasında bir köprü varmış ve bu nedenle dizi yayına verilmemiş. Başka bir duyuma göre ise reklam anlaşması yapılmadığından Yer Gök Aşk yayınlanmamış.
Herneyse buyrun 9 ocaktaki bölümün fragmanı ve tanıtımı…

Bölüm Tarihi: 09/01/2012

BÖLÜM AÇIKLAMASI

Bade’nin hamile olduğunu öğrenen Yusuf’un eli kolu bağlanır. Bade çok mutludur ama Yusuf’un tepkisi beklediği gibi değildir. Havva Talat’tan kurtulmayı başarmış, Yusuf’u beklemektedir. Sultan Havva’ya gelir ve Bade’nin Yusuf’a böbreğini verdiğini anlatır. Havva’nın içini tarifsiz bir korku sarar. Havva’nın hala Ürgüp’te olması Bade’yi deliye çevirir; tehlike çok yakınındadır. Ne pahasına olursa olsun bu bebeği doğurmalı ve Yusuf’u kaybetmemelidir. Bade, Hamiyet’i, hatta kendini bile şaşırtan hamleler yapmaktadır. Sultan Havva’yı Remzi’nin evine götürür ama onları bir sürpriz beklemektedir. Mehmet silahla Hasan’a yakalanmıştır. Artık her şeyi itiraf etmekten başka çaresi yoktur. Üstelik Bade’nin hamile olduğunu öğrenince, Mehmet için hayatta her şey manasını yitirir. Herkes bebek haberine çok sevinir. Yusuf ise ne yapacağını bilemez halde, Havva ile Bade arasında sıkışıp kalmıştır. Havva büyük umutlarla Yusuf’u beklerken, Yusuf en sonunda Havva’nın kapısını çalar. Artık kararını vermiştir.

Fragmanı

 

YER GÖK AŞK 9 OCAKTA FOX EKRANLARINDA!


5 Ocak 2012
1
MakaleYazarı

“Yer Gök Aşk 62. Bölüm Fragmanı ve Tanıtımı” için 1 Yorum

  1. ecenur demir dedi ki:

    lütfen havanın giyinişini değiştirin iğrenççççççççç bir giyiniş tarzı var ben haytımda bu kadar iğrenç şey görmedim biraz çeki düzen verin bade ondan güzel giyiniyor biraz düzeltin lütfennnnnnnnn

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

DOĞRULAMA SİSTEMİ *