Yalan Dünya Dizisi Hakkında

13 OCAK 2012 tarihinde Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başladı. “Yalan Dünya” isimli dizinin oyuncuları ve senaryosu ilk izlenimlere göre oldukça kaliteli görünüyor. :)

Senaryosunu Gülse Birsel‘in yazdığı Yalan Dünya adlı sitcom nihayet görücüye çıktı. Yayına girdiği saatten itibaren sosyal medyayı epeyce meşgul eden dizinin geleceği parlak görünüyor. Kadrosunda usta isimlerin yer aldığı dizide, seyirci şimdiden favori karakterlerini belirlemeye başladı.

Özellikle Orçun (Bartu Küçükçağlayan) karakteri favoriler arasında başlarda yer alırken, Açılay (Nihal Yalçın) ve  Nurhayat (Gupse Özay) karakterleri büyük beğeni topladı. Dizide, yeni karakterlerin yanı sıra Avrupa Yakası’ndan transfer edilen Dursun Sarı karakteri de bulunuyor.

Televizyonlardaki komedi dizisi eksikliğini giderecek ve cuma günlerinin vazgeçilmezi olacak izlenimi veren Yalan Dünya, hem senaryosuyla hem de ilginç ve eğlenceli karakterleriyle yeni bir akımın başlangıcı olacak gibi.

Dizi Kadrosu ;

Füsün Demirel Öner Erkan Tuna Orhan Ömür Arpacı Hakan Meriçliler İrem Sak Altan Erkekli Gülse Birsel Beyazıt Öztürk Hasibe Eren Olgun Şimşek Nihal Yalçın Sarp Apak Bartu Küçükçağlayan Gönül Ülkü Özcan

Dizi hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümüne yazabilirsiniz!


14 Ocak 2012
1
Selcen Kurt

“Yalan Dünya Dizisi Hakkında” için 4 Yorum

 1. Yalan Dünya Dizisi dedi ki:

  İlk bölüm süperdi ya inş. böyle devam eder :)

 2. hale caner dedi ki:

  Beklentilerimin çok altında bir bölümdü.İlk bölüm, her zaman senaristin başarısını gösterir. Maalesef ilk bölüm ilgi çekici değildi. Daha 10. dakikaya geldiğimde kendimi izlemek için zorladığımı fark ettim. Bir sürü usta oyuncu olmasına rağmen -senaryonun yetersizliğinden olsa gerek- beklediğim etkiyi uyandırmadı bende. Eşim dostumdan da aynı yorumu edindim. Yayınlanan yorumların abartılı olduğunu düşünüyorum.

 3. MakaleYazarı dedi ki:

  Biraz avrupa yakası kokuyor… İlk bölümde yüklenmemek lazım bu kadar bence, dur bakalım düzelir umarım, iyi oyuncular var gerçekten…

 4. hale caner dedi ki:

  Bugün ikinci bölümü izledim ama hâlâ gülme efekti dışında bir kahkaha sesi duymadım çevremde…

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz