Köksal Engür Göz Altında, Dedeye Uyuşurucu Darbesi

TRT’nin sevilen dizisi Leyla ile Mecnun’da ak sakallı bir dedeye hayat veren Köksal Engür uyuşturucu ticareti yaptığı suçlamasıyla göz altına alındı. Haberin ayrıntıları şöyle:

 

Ak sakallı dede bu sefer daha ak işlere bulaşmış mı bulaşmamış mı bilinmez ama bu olanlar şahsına ve dizi arkadaşlarına karşı büyük bir yanlış oldu.

Sosyal medyada da gündeme oturan Köksal Engür Twitter’da da gündeme oturdu. Türkiye gündemine giren Köksal Engür’e karşı yapılan yorumlar ise şu şekilde;

  • Çocukluk kahramanlarımı kirlettin sen Köksal Engür 
  • Köksal Engür Ak sakallı dede de hakkaten dedeymiş hani :))
  • Kimse bilmez belki red kit in sesi Köksal Engür ün sesidir arkadaşlar.
  • Köksal Engür acaba fazla alayım malı seneyede çekerim diyemi düşündü acaba?
  • Köksal Engür‘ün böyle birşeyle karşılaşması leyla ile mecnun izleyicisi olarak #banadokunuyor@LeylaileMecnun
  • Koskoca leyla ile mecnunun ak sakallı dedesi köksal engür uyuşturucu ticareti yapıyormuş var be. Lan diziden aldığın para neye yetmedi.
  • Umarım ters giden bir şeyler vardır Köksal Engür. Beklemiyorduk ve L&M kötü bir etki yapmazsın.
  • erdal baggal: bize böyle bişey denmedi arkadaş bize torbacı olduğu söylenmedi —► Köksal Engür
  • Yok Artık Köksal Engür . 1300 gram esrarı satıyorum desen ayrı içiyorum desen ayrı. Neyin kafası bu dememek elde değil.


Leyla ile Mecnun” dizisinin Ak Sakallı Dede’si ünlü oyuncu Köksal Engür, eşi Jale Engür ile birlikte uyuşturucu ticareti suçlamasıyla gözaltına alındı. Ünü oyuncunun evine yapılan aramada bin 300 gram esrar ve hassas terazi de ele geçirildi.

koksal-engur-goz-altindaNarkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu satışı yapan şebekeye yönelik çalışma başlattı. Yapılan teknik takipte uyuşturucu satıcılarının telefon görüşmelerine “Leyla ile Mecnun” dizisinin Ak Sakallı Dede’si Köksal Engür de takıldı. Harekete geçen ekipler sabah saatlerinde Köksal Engür’ü evinde gözaltına aldı. Ünlü oyuncunun evinde yapılan aramada paketler halinde bin 300 gram esrar ve hassas terazi bulundu. Ayrıca ünlü oyuncunun ayrı yaşadığı eşi Jale Engür de Beyoğlu’ndaki evinde gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden geçirilen Engür çifti, ifadesi alınmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Sabah.com.tr

 

 

 


8 Aralık 2012
1
MakaleYazarı

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz