Fener’de Sözleşmesi Biten Futbolcular Ne Olacak?

Fenerbahçe’de sözleşme süresi biten futbolcular ile masaya oturması söz konusu. Emre’den Bekir’e kadar birçok futbolcu ile  ilgili haberin olduğu bu konumuzda kimin durumu ne ve nasıl olacak sorusuna cevap vermeye çalıştık!

fenerbahçe wallpaper

EMRE √: Geçtiğimiz günlerde yönetimden ayrılan Nihat Özdemir’in, “Takımda kalması gerekmekte” dediği Emre için yeni yönetim menajerlerine bir teklif yapacak. Ancak bu rakam şu an aldığı 3.5 milyon Euro’dan çok uzak olacak. Emre’ye yıllık 1.5-2 milyon arası bir teklif sunulması bekleniyor. Emre’nin A.Madrid ile görüşmelerin sonucuna göre karar vereceği ve kalma ihtimalinin %50 olduğu belirtiliyor.
BEKİR Kocaman’ın kesinlikle kalmasını istediği isimlerin başında geliyor. Ücretinde artış yapılarak 3 yıllık sözleşme önerilecek. Bekir’in çok yüksek ihtimalle takımda kalacağı öğrenildi.
SELÇUK Yine Kocaman’ın ‘alternatif’ olarak gelecek yılların kadrosunda düşündüğü bir isim. Yıllık ücretinde artış yapılması beklenmiyor. 2 ya da 3 yıllık sözleşme önerilmesi bekleniyor.
MERT Sezon devam ederken bir görüşme yapıldı ve prensipte anlaşıldı. 3 yıl daha devam edilecek. Resmi imzalar milli takım dönüşü atılacak.
BILICA: Yeni sözleşme önerilmedi. Türkiye’de kalmaya sıcak bakmıyor. Brezilya’da bir takımla anlaştığı konuşuluyor.
SERKAN: İki yıllık sözleşmesi bitti. Yeni teklif yapılmayacak. Süper Lig’de kulüp arıyor.
YOBO Fenerbahçe, yaşı daha genç iki stoper arıyor. Şayet bir tane bulunur ikinci isimde zorluk yaşanırsa, Yobo’nun tekrar kiralanması gündeme gelecek.
ZIEGLER Hasan Ali Kaldırım transferi olsa da olmasa da bonservisiyle ya da kiralık olarak alınmaya çalışılacak. Bu transfer için İtalyan kulübü Juventus’tan Ziegler’in bonservis bedelini belirlemesi bekleniyor.

Taraftarların hiç sevmediği bir futbolcu olan Selçuk’un neden Fener’de olduğu ve neden Fener’den gitmediğine isyan ettiği de alınan haberler arasında. Taraftar Selçuk’u istemiyor! Bende istemiyorum! Kime sorduysam istemiyor! Ama Selçuk kazık çaktı gitmiyor! Nasıl iş bu arkadaş!


24 Mayıs 2012
1
MakaleYazarı

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz