4 Şubat 2013 Google PR Güncellemesi

Google tarafından sitelere ve site sayfalarına verilen PageRank değeri için güncelleme yapıldı. Eskisi kadar önemli olmasa da Google PR sistemi SEO için önemli konular arasında yer alıyor. Öyle ki tam hesaplanması bile yapılamayan bu sistem Google Arama Sonuçlarını doğrudan veya dolaylı şekilde etkiliyor. Bu yazımızda 4 Şubat 2013 tarihli Google PR güncellemesine değindik.

Aslında biz de herkes gibi bu sonuçlara fazla önem vermiyoruz ancak sitenize verilen 10 üzerinden bir değer var ortada. Bu değer verme olayı biz webmasterları heyecanlandırıyor. Geçmişte yapılan güncellemelerde; PR GÜNCELLEMESİNDEN GALİP ÇIKTIK! , 3 Mayıs Google PR Güncellemesi Başladı! gibi Google PR konuları açtık ve sizlerle sitemizin durumunu paylaştık. Bunu bir adet haline getirip her güncellemede aynı istatikleri vermeye devam ettik. Yine bir güncelleme yine bir istatistik geliyor o halde… (:

Sitemiz bu güncellemeden etkilenmedi. Ne düşüş yaşadı ne de yükseliş. Bu bir bakıma iyi bir olay. Çünkü PR değerini korumak da PR değeri almak kadar değerlidir.

İşte Güncelleme Sonrası biz:
makaleyazari.com-04.02.2013

 

Sitemiz zaten PR4 idi. Hala PR4 (:. Sağlıcakla kalın.


4 Şubat 2013
1
MakaleYazarı

“4 Şubat 2013 Google PR Güncellemesi” için 1 Yorum

  1. pr dedi ki:

    Keşke benimkide öyle olsaydı bende bir değişim yok bu sabah itibari ile kontrol ettim Pr 3 dü hala pr 3. Sitemdede paylaştım zaten.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz