3 Mayıs Google PR Güncellemesi Başladı!

Merhabalar; 2 ay evvel yapılan PR güncellemesi ile kalitemizi kanıtlamıştık. Pr değerimiz 0’dan => 3’e çıkmıştı. Yine kaliteli bir site olduğumuzu ve herkese kanıtladık ve bu güncellemede PR3 Değerinden PR4 Değerine yükseldik! Konumun devamında ayrıntıları paylaşacağım.

Bu konumuzda 8 Şubat tarihinde aldığımız PR3 değerinden bahsetmiştik. Şimdi ise nasıl PR4 olduk ona yüzeysel olarak değineceğiz.

Öncelikle Kanıtları sıralayalım (:

makaleyazari-pr4-oldu

Bunun yanı sıra alt sayfalarımızın da pr olarak yükseldiğini belirtmek isterim. Pr1 olan hit alan sayfalarımız artık pr2 oldu… Ve tüm alt sayfalarımız kendiliğinden PR1 olarak yayına giriyor. Güncellemeden önce Pr (0) olarak yayına giriyordu. (:

3 aylık bir süre zarfında sitemizi sıfırdan oluşturduk. Bunu yaparken kimseyi incitmedik. Yayınlamış olduğumuz MakaleYazarı V1 teması ile blog sahiplerine yararlı olduk. Hayatı anlamaya yorumlamaya çalıştık kah güldük kah ağladık. Yazısız günümüz geçti, hitsiz günümüz geçti ama herkes tarafından çok sevildik.

Google bunu görmüş olmalı ki bize hak ettiğimiz değeri vermeye başladı.

Sitemizin buraya gelmesinde bizlere yardımcı olan “Gaziantep Web Tasarım“, ” İş Elbisesi ” ve “Kadınlar” Sitelerine Teşekkür ederiz. Ve tabiki siz ziyaretçilerimizin de bizi sevdiğini ve bize değer verdiğini görmek ayrıca mutlu etti. Sizlere de makaleyazari.com yöneticisi olarak teşekkür ederim.

Umarım sıradaki güncellemelerde PR değerimiz 5, 6 gibi değerleri alır. (:

pr-4-

 

Saygılarımızla…


3 Mayıs 2012
1
MakaleYazarı

“3 Mayıs Google PR Güncellemesi Başladı!” için 5 Yorum

 1. zardon dedi ki:

  tebrik ederim, benim bir yillik domain her guncellemede PR-0 aliyor. :)
  ozgun makaleler ve linkleriyle beraber guncel olan sitemiz, nedense google tarafindan begenilmiyor olsa gerek. Hit durumumuz ve aramadaki yerlerimiz iyi gidiyor ama pr alamiyor.

  Makaleyazari.Com sitesine ayni basariyi gelecek pr guncellemesinde de diliyorum, hayirli olsun!.

 2. Spor Toto dedi ki:

  bir sonraki pr güncellemesi ne zaman olur ?

 3. Baran Soylu dedi ki:

  Sizin adınıza sevindim hayırlı ugurlu olsun.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz