2012 Yılı En Çok Okunan Kitaplar Listesi

Kitaplar… Romanlar, öyküler ve niceleri… Bambaşka bir dünyada hissettirir onlarla vakit geçirmek. Yazıma başlarken şunu söylemeden edemeyeceğim; çok satanı değil sizin için çekici olanı okuyun. Ama ben onu da okurum çok satanı da okurum diyorsanız ki en güzeli budur doğru yoldasınız demektir. Yazımın devamında sizler için derlenen 2012 yılı en çok satan kitaplar listesini paylaşacağım.

 

Hepsi de muhteşem kitaplar gerçekten. İşte o liste;

En Çok Okunan Kitaplar Listesi 2012

Sultanı Öldürmek – Ahmet Ümit  ( EVEREST YAYINLARI )

Sultanı Öldürmek-en çok satan

  

BU konumuzda biraz bahsetmiştik dileyen içeriğine göz atabilir.

Online Kitap satışı yapan bütün sitelere baktığımızda listelerinin başında Everest Yayınlarının yayınlamış olduğu Sultanı Öldürmek kitabı yer almaktadır kitabın yazarı Ahmet Ümit.

 

 

 

 

OD  [ KAPI YAYINLARI Prof. Dr. İskender Pala ]

2012 Ocak Ayı En Çok Satan Kitaplar

Yayın Yılı: 2012; 361sayfa

İç sayfaları için adres: http://www.kitapyurdu.com/icsayfalar.asp?id=588514&session=86102295088228136207&LogID=

 

 

Aşkın Gözyaşları III / Kimya Hatun

2012 Ocak Ayı En Çok Satan Kitaplar KARATAY AKADEMİ YAYINLARI – Sinan Yağmur

İç sayfaları görmek için: http://www.kitapyurdu.com/icsayfalar.asp?id=590117&session=86102295088228136207&LogID=

 

 

Gözlerini Sımsıkı Kapat

Aklından bir sayı tut kitabının yazarından yeni bir kitap ile okyucularının karşısına çıkıyor.Ülkemizde çok satan kitaplar arasında yer alıyor.Washington Post alıntı; “John Verdon gizemli bir olayın akıl almaz örgüsünü işlerken hikayenin en beklenmedik anında ortaya çıkıveren, şeytani bir kurnazlığa sahip. Yazarın büyük ilgi gören “AKLINDAN BİR SAYI TUT” kitabından sonra beklediğinize değecek.” kitap şuan çok okunanlar listemizde yer almaktadır.

Küçük Mucizeler Dükkanı

Debbie Macomber tüm kitapları dünyada 60 milyona yakın satmıştır işte o kitaplardan biride küçük mucizeler dükkanı adlı eseri.”Artık o eski tasasız kız değilim. Yaşadığım her günün değerini biliyorum. Çünkü hayatın ne kadar değerli olduğunu öğrendim…Hiçbir şeyi, özellikle de hayatı hafife almaz oldum. Artık hiçbir günümü boşa geçirmiyorum. Çektiğim acıların bir karşılığı olduğunu öğrendim…” Kitapta kendinizden birşeyler bulabilirsiniz.

 

Aşk’a Yolculuk / Veysel Karani  [  Sinan Yağmur ] (Destek YAYINLARI)

2012 Mayıs Ayı En Çok Satan Kitaplar Listesi

“Sinan Yağmur’dan Beklenen Kitap”

“Bana, ‘Sen kimsin?’ diye sormayın. Ömrü azıcık kalmış bir HİÇ’im. Ben, hiçbir şeyim, hiçbir şeyim. Yürek vermediğiniz, ta içinize erişemez. İnsanlara baktım ki her biri kendisine bir sevgili edinmiş. Kimi kadın, kimi erkek. Bazısı nefis, bazısı da heva. Kimi mal, kimisi de şöhret. Herkes o sevgiliyle ölüm anına kadar beraber olabilmiş, bazısı da kabrin başına kadar beraber bulunabilmiş, toprağa verilince ona veda etmiş.

İskender

Şu Hayatta İnsan En Çok Sevdiklerini Acıtır… En Derin Yaralar Ailede Açılır, Kabuk Tutsa Bile Kanar Hikâye, İçten İçe…Aşkı Aramadan Evvel, Düşün Bir, Ya Benden Nasıl Bir Âşık Olur? İnsanın Sevdası Karakterinin Yansımasıdır. Sen Kavgacı İsen, Ha Bire Öfkeli, Aşkı Da Bir Cenk Gibi Yaşarsın. Gönlü Pak Olanın Sevgisi De Saf Olur. Şu Hayatta İnsan En Çok Sevdiklerini Acıtır. En Derin Yaralar Ailede Açılır, Kabuk Tutsa Bile Kanar Hikâye, İçten İçe… Attığımız Her Adım, Yaptığımız Her İşte Kendimizi Yansıtırız. Budur Çözülmesi Gereken Bilmece…

 

 

Şah Mat  {SONSUZ KİTAP Mario Mazzanti}
2012 Ocak Ayı En Çok Satan Kitaplar

İç sayfaları görmek İçin: http://www.kitapyurdu.com/icsayfalar.asp?id=589117&session=86102295088228136207&LogID=


8 Ağustos 2012
1
MakaleYazarı

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz