2012 LYS3 Edebiyat – Coğrafya Soruları ve Cevapları

Geçtiğimiz gün üniversiteli olmak isteyen birçok adayın merakla beklediği LYS maratonu LY1 Matematik – Geometri sınavı ile başladı. Adaylar geleceğini etkileyen bu sınavın önemini bildiği için çok iyi hazırlandı. Bizler de üzerimize düşen görev olan soru ve cevapları sizlerle paylaşma işini layığı ile yerine getirmek istedik.

Habertürk’ün canlı olarak çözdüğü sorular ve cevaplar için aşağıda bulunan videoları izleyebilir dilerseniz Habertürk’e de bağlanıp izleme ve soru işlerinizi halledebilirsiniz.

Ayrıca puan hesaplamak isteyen için: www.facebook.com/TvHaberturk sitesini ziyaret edebilirsiniz.

LYS3 Edebiyat – Coğrafya Soruları ve Cevapları 2012

Edebiyat soruları ve cevapları PDF formatında: http://www.samanyoluhaber.com/foto-galeri/2012-LYS-3-Edebiyat-sorulari-ve-cevaplari/11834/

Coğrafya Soruları ve Cevapları PDF formatında : http://www.samanyoluhaber.com/foto-galeri/2012-LYS-3-Cografya-sorulari-ve-cevaplari/11835/

 

 

 

 

Bölüm 1

Bölüm 2


NOT:

Sitemize ait hiçbir materyal kullanılmamıştır. Video içeriği Habertürk’e aittir. Sitemiz burada tanıtılan bilgilerden, resimlerden ve videodan sorumlu değildir. Telif, izinsiz alıntı, v.s.. sebeplerden dolayı içeriğin kaldırılması için sitemizin BU BÖLÜMÜNÜ kullanmanızı öneririz. Şikayetlerinizi dikkate alıp ilgili linkteki  ”Hukuksal” başlığına göre davranışlarımızı sergileyeceğiz.  Alıntı edilen her konu linki ile birlikte konu içerinde belirtilmiştir. Saygılarımızla.

 


18 Haziran 2012
1
MakaleYazarı

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz