2012-2013 Öğretim Yılı Başladı! Yaşasın Pazartesi Sendromu

Bildiğiniz üzre 17 Eylül itibari ile lise ve bazı üniversitelerde öğretim yılı başladı. 3 aylık bir yaz tatili sonunda öğrenciler tekrar okul yolunu tuttu. Liseye yeni başlayan öğrenciler ve üniversiteye yeni başlayan öğrencilerin heyecanını rahatlıkla görebiliyoruz. Bu yazımda öyle boş boş yazacağım maksat muhabbet olsun…

pazartesi sendromu

OKULLAR AÇILDI!!!

Eveeet… Okul açıldı. Öğrenci tabiri ile pazartesi sendromu start aldı. Artık günlerin nasıl geçtiğini anlayacaz sanırım.

Bakınız : Paaazartesiiiii – Saaalııııı – Çaaarşambaaa- Peeerşembeeee- Cuuumaaaa- Ctsi,Pzr :D

Hayatınızdan hafta içi geç uyumayı çıkarın! Çünkü yarın okul var… Artık anneler “Anne 5 dk daha” lafına da alışmalı… Pazartesi sendromu da başladı. Gözlerde oluşacak morluklara da kendinizi alıştırın (:…

Lise öğrencileri için okul tam bir kabus olsa da üniversiteler için pek öyle değil. Daha serbest olması ve derslerin seyrek olması buna etken tabi. Ancak vize ve finallere doğru üniversite öğrencileri de canından bezeceğe benziyor.

Gel gelelim sizlerden bize ve sitemize… Bizler de üniversiteye devam ettiğimiz için siteye pek uğrayamayacağız. Yani eskisi kadar uğrayamayacağız demek daha doğru olur. Öyle kafamıza göre konu da yazamayacağız, yorumlarınıza anında cevap da veremeyeceğiz. Her ne kadar telefondan internete girip ders aralarında yorumlarınızı onaylayıp cevap versek de eskisi kadar olmayacak.

Bu yazıyı yazarken bile bunaldım. Çevremde bulunan öğrencilerin “Şu okul bitseydi!” diye isyan ettiğini duyuyorum. Üstelik bunu söyleyenler liseye ve üniversiteye yeni başlayanlar :D.Ne hale geldik…

Bir İlki Gerçekleştirdik!

Hemen heyecanlanmayın… Bir ilki gerçekleştirdik. İLK KEZ AMAÇSIZ BİR MAKALE YAZDIK :D. Sanırım pazartesi sendromu böyle bişey. İnsan uzun tatilden sonra böyle çarpılabiliyor. İnsan yazacak konu bulamayınca nasıl saçmalasam diye düşünüyor. Acaba bu konuya ziyaretçi gelir mi diye düşünmüyor değilim. Ama sitemde bulunan tanıtım yazısına bile ziyaretçi geliyorsa bu konuma da gelen olur sanırım :D.

İlk kez SEO’ya uygun mu değil mi diye düşünmeden bir yazı yazdık. Her konumuzu oluştururken kelimelerimizi özenle seçeriz fakat bu konuda karambole yazdık.

Neyse nerde kalmıştım…

Şuna da değinmeden edemeyeceğim. Bugün öğlene doğru işimi üniversitede bitirip geldiğimde şehir merkezindeki kalabalığa şaşırdım. Bu kadar insan yaşıyor mu ya Nevşehir’de dedim kendi kendime. O derece yani. Şehir içi otobüsler dolmuş, bankalarda muazzam bir kalabalık, trafik kilitlenmiş, her taraftan öğrenci fışkırıyor sanarsın ki bayram geliyor! Zaten ya bayramda ya felakette bu kadar kalabalık oluyor :D

İlerleyen günlerde pazartesi sendromunu atlatma yollarını anlatacağım. Önce ilacını bulayım sonra anlatacağım inşallah :D. Kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş derler ya işte önce ilacımı bulayım sonra sizlere de anlatırım.

MİLLET İLK GÜNDEN ÇILDIRDI!!!

Bakın size ne göstereceğim…

Bu ne demeyin. Bu, sitemizin sayaç yardımı ile ziyaretçilerimizin bizi bulmakta kullandığı anahtar kelimeler tablosu. Günü ve saatine göre listeleme yapar. Ve her 10 dk’ya bir devamsızlık sistemini araştıranlar var :D Öğrenciler bu sene kafaya koymuş okuldan firarda sınırları zorlayacaklar :D

Sosyal mesaj verelim… Okuldan kaçmayın, okul sizler için var, ileride o sıraları özleyeceksiniz, kıymetini bilin. Derslerinizi aksatmayın, efendi olun, adam olun, akıllı olun… Getirtmeyin lan beni oraya!

Bu saçma yazının sonuna geldik. Bir daha ki saçma sapan yazıda buluşmak üzere hepinize bol neşeli, güneşli ve afiyetli günler dilerim. Amma şey diledim ya. Kıymetinizi bilin sevgili ziyaretçilerim.

Bir kusur işlemişsek affola…

: ) Saygılarımızla… ( :


17 Eylül 2012
1
MakaleYazarı

“2012-2013 Öğretim Yılı Başladı! Yaşasın Pazartesi Sendromu” için 1 Yorum

  1. Cemil dedi ki:

    evet öyle başlamadan bitse :)

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz